sadsad x
asdasd
{{translate.filter}}
SIRALA
{{translate.suppliers}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele

Ev Dekorasyonu

Salon dekorasyonu ürünlerinden organizer çeşitlerine, kozmetik ile halı ve kilim ürünlerine kadar birçok ürün ev dekorasyonlarında sizleri bekliyor.

Sıralama seçin
Göster 3 4
Toplam 404 ürün görüntüleniyor.

EV DEKORASYONU


Ev dekorasyonu, ev aksesuarları yaşam alanlarını estetik yönden güçlendirebilen, aynı zamanda atmosferini değiştiren ve kişiselleşmesini sağlayan ürünlerdir.
Evinizin ortak kullanım alanlarının başında gelen salonlarınız için özgün desen ve tasarımlara sahip olan farklı modellere Favora Home’un geniş bir ürün yelpazesinden ulaşabilirsiniz.


Salon Dekorasyonunuz İçin Gerekli Olacak Ürünler

Kırlentler, kırlent kılıfları, halılar, hazır perdeler, perde aksesuarları, fiskos örtüleri, koltuk örtüleri ve koltuk şalları salonunuzu stilinize göre dekore etmenize yardımcı olacak ürünlerdir.

Salonunuzda ergonomik bir yaşam alanı oluşturmak için renkli kırlent kılıfları, koltuk örtüleri ve sade halı modellerini birleştirerek ferah yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Küçük salonunuz var ise dekorasyonda ağırlıkla açık tonları kullanarak konforlu ve ferah yaşam alanları oluşturabilirsiniz.


Ev Aksesuar Seçimlerinde Nelere Dikkat Edilmeli ?

Tercih edeceğiniz ürünler ile modern, otantik, klasik vb. çok sayıda tarz oluşturulabilirsiniz.
Aksesuar seçimi yaparken, mobilyalarınızın, duvarlarınızın renklerini, evinizin tarzını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Örneğin; klasik mobilyalar tercih ettiyseniz, aynı şekilde halınızı, koltuk örtünüzü, perdenizi ve kırlent kılıfınızı da klasik temada seçmeniz daha uyumlu gözükmesini sağlayacaktır. Dekoratif eşyalarınızı kullanabileceğiniz alanlar; koltuklar, perdeler ve fiskoslar olabilir.


Yatak Odalarında Kullanabileceğiniz Dekorasyon Ürünleri Nelerdir?

Salon dışındaki alanlarda ise dolaplarınızın iç kısmını daha düzenli ve pratik hale getirebilmeniz için düzenleyiciler tercih edebilirsiniz. Örneğin; dolap içi düzenleyiciler, çekmece düzenleyicileri, hurçlar ve hazır bohçalar kullanabilirsiniz. Bu ürünler dolaplarınızın muntazam görünmesini estetik bir şekilde sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.