sadsad x
asdasd

Sağlığınız İçin Doğru Havlu Seçin

03 Kasım 2021
Sağlığınız İçin Doğru Havlu Seçin

Hayatımızın her alanında kullandığımız parçalardan ‘’Havlular’’ cildimizi ve sağlığımızı ciddi anlamda etkileyebilmektedir.

Havlu seçiminizde sizler ne kadar dikkat ediyorsunuz ?

Etmiyorsanız bu blog yazımızda vereceğimiz önerileri dikkate almanızı tavsiye ediyoruz.

Doğduğumuz andan itibaren hayatımızda daima yer alan havluların insan üzerinde etkisi farklılık gösterebilmektedir. Yumuşaklık ve suyu emme özelliğinin son derece iyi olması havlu seçimimizde dikkat etmemiz gereken konuların başında yer almaktadır. Havlularınızın pamuk ve bambudan üretilmesi dikişlerinin cildinize zarar vermeyecek kalitede olmasınada özen göstermeniz gerekmektedir. Boya kalitesinin de oldukça önemli olduğunu hatırlatmadan geçemeyeceğiz.

Hijyen açısından daha sık yıkanması nedeniyle tüketimi diğer tekstil ürünlerine oranla daha fazla olan havluların dayanıklı olması bu noktada önem taşımaktadır. Görselliğe de önem vermek istiyorum derseniz mutfağınızın, banyonuzun dekorasyonuna uyumlu olması açısından rengi, dokusu ve farklı tasarımlara sahip olan havlu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Kalite açısından tercih ettiğiniz havlularınızı ve bornozlarınızı kullandığınızda konforu hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

Bazı cilt hastalıkların önüne geçebilmek adına evimizin hemen hemen her alanında kullandığımız havlularınızı sıklıkla yıkamanız gerekmektedir. Havlunuz için yıkama talimatını baz alarak uygun sıcaklık ve uygun deterjanlar kullanmanız her zaman sizler için avantaj olacaktır. Güpür veya dantel bulunan havlularınızı - bornozlarınızı diğer çamaşırlarla beraber yıkamamanız havlularınızın ve bornozlarınızın ömrünü uzatarak daha uzun süreli kullanım sağlayacaktır.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımıza bahsetmek istediğimiz çeşitli cilt rahatsızlıkların ve sağlık problemlerinin önüne geçebilmek için havlu seçimlerinizde dikkat etmeniz gereken unsurlardır.

+90 532 686 03 65

WhatsApp ile iletişime geçin

250 TL ve Üzeri

Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!

KOLAY İADE

Koşulsuz kolay iade
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.