sadsad x
asdasd
Blog
ÇEYİZ HAZIRLIĞI

ÇEYİZ HAZIRLIĞI

18 Mart 2022

Geçmişten günümüze kadar taşımış olduğumuz adetimizden biri haline gelen çeyiz, eskilerden beri yaşantımızın içinde bir yer almaktadır.

OEKO-TEX

OEKO-TEX

17 Ocak 2022

OEKO-TEX

Sanılanın aksine üreticiler ve tüketiciler tekstil ürünlerini yalnızca desen, görünüş ve kesime göre seçmemektedir. Aynı zamanda; ürünlerin sağlığa zarar vermemesi ve bunların adil çalışma koşulları altında çevre dostu üretim tesislerinde üretilmesi de son derece önem taşımaktadır.
STANDARD 100 ve OEKO-TEX ürün etiketleri ile alıcılar, üreticiler, markalar ve perakendeciler testi başarılı bir şekilde geçen sertifikalı ürünler OEKO-TEX zararlı madde gerekliliklerini karşıladığına dair güvenceye sahiptir. MADE IN GREEN by OEKO-TEX etiketi bu etikete sahip ürünlerin çevre dostu ve sosyal sorumluluk anlayışıyla üretildiği konusunda bilgilendirir.
OEKO-TEX etiketli ürünler güven yaratmakla kalmaz aynı zamanda optimal satış figürü olarak rol oynar.

Banyo Sonrası Yumuşak Dokunuş

Banyo Sonrası Yumuşak Dokunuş

03 Kasım 2021

Banyo sonrası keyfi ve konforu arttıran, kendisini iyi hissedeceğiniz bornozlar. Farklı tasarımları, özgün stilleri ve yüksek emici özellikleri ile banyolarınızın vazgeçilmez parçaları oluyor. Birbirinden kaliteli ve şık bornozlar çeyiziniz içinde ideal seçimler arasında yerini alıyor.

Her Evin Vazgeçilmezi Nevresim Takımları

Her Evin Vazgeçilmezi Nevresim Takımları

03 Kasım 2021

Görsel açıdan estetik ve şık olmalarının yanı sıra işlevsellik açısından günlük yaşamımıza kolaylık sağlayan nevresim takımları bu yazımıza konu oluyor.

Yatak Örtüsü Seçiminde Püf Noktalar

Yatak Örtüsü Seçiminde Püf Noktalar

03 Kasım 2021

Bu yazımızda siz değerli misafirlerimize doğru yatak örtüsü seçimi konusunda yardımcı oluyoruz. Buyurun konuya daha yakından bakalım. 

Ev Tekstili Nedir ?

Ev Tekstili Nedir ?

13 Ocak 2021

Ev tekstili, özellikle evlerimizi dekore etmek için kullanılan çok çeşitli fonksiyonel ve dekoratif ürünlerden oluşur. Ev tekstili ürünleri hem doğal, hem yapay kumaşlardan oluşur. Bu kumaşlar zaman zaman harmanlanıp güçlü ve dayanıklı hale gelir.

Sağlığınız İçin Doğru Havlu Seçin

Sağlığınız İçin Doğru Havlu Seçin

03 Kasım 2021

Bu yazımızda herkesi yakından ilgilendiren bir konuya deyindik. Doğru havlu seçimi hem kişisel bakım açısından hem de hayatımızın her noktasında çok önemli. Peki doğru seçimi nasıl yapacağız? Buyurun yakından bakalım.

Havlular Ne Kadar Süre Kullanılır?

Havlular Ne Kadar Süre Kullanılır?

30 Kasım 2022

Havluların daha temiz bir şekilde kullanılması hem insan sağlığı hem de hijyen açısından dikkat edilmesi gerekenler arasında yer almaktadır. Öncelikli olaraksa havlu kullanımının nasıl olması gerektiği konusunda da bilgili olmanız önemlidir. Bilindiği üzere havlular her kullanıldığında elinizde, yüzünüzde, vücudunuzda bulunan ölü derileri ve diğer şeyleri havluya geçmektedir. Bu durumdan ötürü duştan yeni çıkıldığında bile vücuttaki kalıntıların havluya nüfuz etmesi mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.