sadsad x
asdasd
{{translate.filter}}
SIRALA
{{translate.suppliers}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele

Bornoz Takımı

Sıralama seçin
Göster 3 4
Toplam 82 ürün görüntüleniyor.
1 2

Bornoz takımı duş ve banyo sonrasında kullanılan bir üründür. Duş ve banyo temizlik için yapılan bir alışkanlıktır. Ancak temizlik sonrasında doğru bir kurulanma işlemi gerekir. Bu kurulanma işlemi için de uygun ürünler tercih edilmelidir. Kurulama için bornozlar ve havlular tercih edilir. Bornoz takımı ile etkili bir kurulama sağlanır. Ancak bornozun, kumaşı, yapısı ve dokusu bu noktada önemlidir. Sağlıksız kumaşlar ile yapılan kurulanmalar sonucunda vücutta alerjilerin çıkması gibi sonuçlar görülebilir. Bunun için üreticiler çeşitli bornoz takımı ürünlerini kullanıcılara sunar. 

Çeşitli renklerde ve boyutlarda bornoz bulunması mümkün olur. Bu noktada ten ile direkt teması dolaysıyla bornozlar kaliteli materyaller ile üretilir. Erkek ve kadınlar için bornoz takımı mevcuttur. Ayrıca alile bornoz takımları da kullanıcılara sunulur. Bornoz takımı içerisinde bornoz ve havlu bulunur. Çeyizlik olarak satılan ürünlere farklı şeyler de eklenir. Bornoz takımı almak için belirli bir zaman bulunmaz. Düzenli olarak temizlik gerektiği için bornoz takımı modellerine her zaman ulaşılabilir. Ayrıca kaliteleri dolayısıyla kullanıcılara yüksek fiyatlarda gibi görünseler de kaliteli ürünler uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. 

Bornoz Takımı Modelleri

Bornoz takımı modelleri çeşitli renklerde kullanıcılara sunulur. Ayrıca %100 pamuk olan modellerde vardır. Bornoz takımlarında bornoz ve havlu bulunur. Ancak bazı modellere terlik, yüz havlusu gibi eklentiler de eklenir. Bakterilerin ıslak ve nemli ortamlarda hızlı bir şekilde çoğalmasından dolayı kurulanma çok önemlidir. Bornoz takımı modelleri renkleri ya da içerikleri fark etmeksizin bu amaç doğrultusunda üretilir. Her modelde aynı işlev bulunur. Her cinsiyet ve yaş grubu için bornoz takımı mevcuttur. Erkek bornoz setleri genellikle mavi ya da koyu renklerde üretilir. Kadın bornoz setleri ise daha farklı renklerde kullanıcılara sunulur. Ürün seçenekleri arasında aile bornoz takımı seçenekleri ve çeyiz bornoz takımı gibi seçenekler mevcuttur. Bu paketler içerisine eklenen ürünler ile daha yüksek fiyatlarda satılır. Her tarz ve her talebi karşılayacak çeşitlerde bornoz takımı üretilir. Bu noktada seçim yapılırken kaliteli olmasına önem verilmelidir. Yumuşak ve pamuklu ürünlerin tercih edilmesi ile cilde zarar verilmemesi sağlanır.

Erkek Bornoz Takımı

Erkek bornoz takımı erkekler için üretilen ürünlerdir. Burada boyut farkı vardır. Kadın bornozlarına göre biraz daha büyük ve geniş olarak kullanıcılara sunulur. Bu sayede her bedene uygun bornoz bulunması mümkündür. Ayrıca erkek bornozlarında beyaz ya da mavi renkler tercih edilir. Ancak kullanıcıların talepleri doğrultusunda farklı renklerde bornozlar satın alma imkânları da bulunur. Erkek bornoz takımlarının kadın bornoz takımlarından kullanış açısından bir farklı yoktur. Her bornoz takımı aynı amaçla üretilir. Kullanıcılara iyi bir kurulanma imkânı sunar. Farklı renkler ve farklı dokular ile çeşitlenirler. Erkek bornoz takımı modellerinde tüm bornoz takımlarında olduğu gibi düşük seviyede yıkama ibaresi bulunur. Bu ibareye uygun bir şekilde yıkama işlemi gerçekleştirilmedir. Yüksek seviyelerde yıkandığında uzun ömürlü kullanım imkânı kaybolabilir. Ayrıca düzenli temizlik yapılmayan ürünlerde üç yıl içerisinde sertleşme meydana gelebilir. Uygun bir yumuşatıcı ile yıkanan ve istenilen seviyede yıkanan bornozlar ilk günkü yumuşaklığını koruyabilir. Ek olarak uzun ömürlü kullanılabilir.  

Kadın Bornoz Takımı

Kadın bornoz takımı özellikle kadınlara hitap eden ürünlerdir. Kadınlar için üretilen ürünlerde farklı renk yelpazesi mevcuttur. BU noktada gül kurusu rengi gibi farklı renklerin görülmesi mümkündür. Kadın bornoz takımlarını kullanımı açısından diğer bornoz ürünlerinden ayrılan bir özelliği yoktur. Sadece kadın kullanıcılara daha farklı renkler ve doku imkânı sunar. Ayrıca bazı erkek bornozlarına göre küçük boyutlarda üretilirler. Cildin uzun süreli ıslak kalmaması adına üretilen kadın bornoz takımı modelleri vücut için oldukça önemlidir. Duş sonrasında vücudun doğru kurulanması sağlanır. Ayrıca içerisinde bulunan saç havlusu ile ıslak saçlardan kurtulmak mümkün olur. Saç havlusu yerine çoğu kadın bornoz takımının içerisine kurulama işlemini yapan bone şeklinde havlular eklenir. Bu sayede özellikle uzun saçlar ile kullanımda havlunun sürekli kafadan düşmesi engellenmiş olur. İçeriğinde saç havlusu ve bornoz dışında ürünler bulunan takımlar da mevcuttur. Çoğu kullanıcı banyo içerisinde kullanılan havluların da uyumlu olması için bu takımları tercih eder. 

Aile Bornoz Takımı

Aile bornoz takımlarında erkek ve kadın için bornozlar bulunur. İçerisine saç havluları dışında çok farklı ürünler eklenebilir. Terlik, yüz havlusu, tıraş havlusu gibi içerikler çeşitlenir. Parça parça ürünler alındığında her parçaya verilen fiyata göre toplu alım için ulaşılabilir fiyatlarda kullanıcılara sunulur. Aile bornoz takımı içerisinde farklı modeller olabilir. Kısa bornoz takımından çeyizlik bornoz takımına kadar farklı çeşitler mevcuttur. Aile bornoz takımı diğer bornoz takımlarında olduğu gibi doğru kurulanma amacı ile üretilir. Islak yüzeylerde bakteri oluşmaması adına verimli bir kurulanma imkânı sağlar. 

Kalitesiz kumaşların tercih edilmesi ile vücutta alerji gibi farklı zararlara yol açabilir. Bu nedenle bornoz takımı seçiminde cilt sağlığı açısından cilde zarar vermeyecek ürünler tercih edilmelidir. İçerisinde bakteri barındırmayan ve ıslandığında bakteri üretmeyen kumaşlar tercih edilmelidir. Aile bornoz takımı ile farklı seçeneklerde ürünler bulunması mümkündür. İçerisine eklenen çeşitli ürünler ile kumaş kalitesi yüksek ürünler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu noktada farklı ürünler ile karşılaştırma yapmak mümkündür. Özellikle pamuk ile üretilen bornoz takımı kullanıcılara yumuşaklığı ile gerçek bir pamuk hissi verir. Ayrıca takımlar ve setler haline satılan bornoz takımları ulaşılabilir fiyatlar ile kullanıcılara sunulur.

Favora Home kaliteli bornoz takımı ürünlerinde farklı modeller ile kullanıcılara rahatlık ve konforu bir arada sunuyor. Kullanıcılar ekonomik fiyatları ve şık dokusu ile sunulan bornoz takımı ürünlerini tercih ediyor. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.