sadsad x
asdasd
{{translate.filter}}
SIRALA
{{translate.suppliers}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele

Çocuk - Genç Yatak Örtüsü

Sıralama seçin
Göster 3 4
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Çocuk ve genç yatak örtüsü tek kişilik olan ve çocuklara ya da gençlere özel olarak üretilen yatak örtülerine verilen isimdir. Özellikle çocuklar ve gençlerin kullanımı için tasarlanır. Yetişkinlerin kullandıkları yatak örtülerinden daha farklı tasarımları bulunur. Çocuk genç yatak örtüsü modellerinde özellikle çocuklar için çizgi film karakterleri gibi onların zevklerine göre şekillenir. Kız çocuk yatak örtüsü daha renkli tasarlanır. Çiçekli, renkli ve özellikle beğenilen çizgi film karakterleri bulunur. Erkek çocuk yatak örtüsü ise mavi ve yeşil gibi renkler barındırır. Erkek çocukları tarafından sevilen çizgi film karakterleri dışında araba modelleri gibi onlara hitap eden tasarımlar yapılır. Bunların dışında unisex ürünler de kullanıcılara sunulur. 

Genç yatak örtüsü, çocuk yatak örtülerinden farklıdır. Gençlere hitap edecek renklerde ve tasarımlarda üretilir. Çoğu zaman küçük çiçekler kullanılır. Bazı modellerde farklı geometrik desenler kullanılır. Çoğu genç yatak örtüsü ise tek renkli olarak kullanıcılara sunulur. Tek kişilik yataklara uygun olarak üretilirler. Ancak yatak örtüsü boyutları farklı kullanımlar için değişir. Bazıları %100 pamuk ile üretilir. Ancak bazı ürünlerde polyester gibi içerikler bulunur. Bu şekilde farklı üretimler fiyatların da değişimlerini ortaya çıkarır. Kullanıcılar için bütçe dostu çocuk genç yatak örtüsü bulunması mümkündür. 

Çocuk Yatak Örtüsü Modelleri 

Çocuk yatak örtüsü modelleri özellikle çocuklara hitap eder. Çocukların dikkatini çekebilecek renklerde ve çocuklar tarafından sevilen çizgi film karakterleri ile tasarlanır. Özellikle Disney karakterleri ve Bugs Bunny gibi Looney Tunes karakterleri tercih edilir. Erkek çocuklar ise çizgi film karakteri dışında uzay temalı, hayvanların bulunduğu safari temalı, araba modelleri bulunan temalarda üretilen yatak örtülerine ilgi duyar. Kız çocukları da erkek çocukları ile aynı temalarda ürün tercih edebilir. Bunun dışında pembe gibi kız çocukları tarafından sevilen renklerin yanında çiçekli modeller ve doğal desenler de beğenilir. Çocuklar tarafından yatak örtüleri hızlı bir şekilde kirlenebilir. Bu nedenle ebeveynler yedek çocuk-genç yatak örtüsü bulundurmayı tercih eder. Bu açıdan farklı çocuk yatak örtüsü modelleri ile çocukların keyifli bir uyku geçirmesi sağlanabilir. Çocuk genç yatak örtüsü modelleri arasında taraftar yatak örtüleri de bulunur. Çoğu kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilir. Üzerinde geometrik desenlerin bulunduğu çocuk örtüsü modelleri de bulunur. Farklı desenlerin uygulandığı yatak örtülerinde dijital baskılar yapılır. Ancak kullanıcıların sağlığı için sağlığa zararsız ürünler tercih edilerek üretilir. Çoğu çocuk örtüsü üzerinde dijital baskı bulunur. Bu baskılı modeller yıkama gibi işlemlere dayanıklı olarak üretilir. 

Erkek Çocuk Yatak Örtüsü Çeşitleri

Erkek çocuklar tarafında tercih edilen çeşitler genellikle araba modelleri barındıran yatak örtüleridir. Bunların dışında safari baskıları ve uzay baskıları bulunan yatak örtüleri de tercih edilir. Erkek çocuklara hitap etmesi adına mavi yeşil gibi renkler sıklıkla kullanılır. Modern çocuk genç yatak örtüsü olarak hitap edilen yatak örtülerinde de daha çok pastel renklerde şekiller bulunur. Ayrıca taraftar yatak örtüleri de özellikle erkek çocukları tarafından tercih edilir. Bu nedenle üretilen Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor temalı yatak örtüleri mevcuttur. Ayrıca Mickey Mouse, Arabalar gibi film temaları da erkek çocuk yatak örtüsü çeşitlerinde tercih edilir. 

Kız Çocuk Yatak Örtüsü Çeşitleri

Kız çocuklarına hitap edebilmesi için farklı boyutlarda bulunan çiçeklerin olduğu renkli modeller üretilir. Çocukların dikkatlerini çekmesi adına sevilen çizgi film karakterleri üzerine eklenir. Özellikle Barbie filmlerinden modeller kız çocukları tarafından sıklıkla tercih edilir. Denizkızı, balerin gibi modeller de kız çocuklarının dikkatini çekmesi adına kız çocuk yatak örtüsü çeşitlerine eklenir. Bunların dışında hayvan resimleri bulunan modeller, uzay temalı modeller gibi çeşitler de bulunur. Geometrik şekillerin bulunduğu desenli yatak örtüleri de mevcuttur. Geometrik şekiller farklı parlak renkler ile kombinlenir. Sınırsız renklerde tek renk modeller de mevcuttur. Modern yatak örtüsü çeşitlerinde özellikle farklı renklerde baskılar olan modeller kız çocukları tarafından sıklıkla tercih edilir. Ayrıca taraftar yatak örtüleri de çoğu kız çocuğunun ilgisini çeker. 

Genç Yatak Örtüsü 

Çocuk genç yatak örtüleri tek kişilik yataklar için üretilir. Çocuklar için üretilen yatak örtüleri de tek kişilik yataklar için üretildiği için genç yatak örtüleri onlardan ayrı modellerde üretilir. Genç yatak örtüsü renkleri ve desenleri çocuk yatak örtülerinden farklıdır. Daha soft renkler ve çeşitli modeller tercih edilir. Dijital baskılar ile çeşitli baskılar yapılır. Ayrıca tek renk modeller de mevcuttur. Çoğu çiçekli üretilen genç yatak örtüleri arasında lisanslı taraftar modelleri de bulunur. Çocuk genç yatak örtüsü boyutları çeşitli ebatlarda üretilir. genç yatak örtüsü 140x220, 160x220 ve 180x220 gibi boyutları bulunur. Boyutların farklılaşmasının sebebi yataklar üzerinde farklı şekillerde tercih edilmesidir. Çoğu kullanıcı yere kadar değmesini tercih eder. Çoğu kullanıcı ise yatağını duvara dayalı kullanır ve daha kısa bir model tercih eder. 

Çocuk Yatak Örtüsü Fiyatları

Çocuk genç yatak örtüsü fiyatları içeriğe ve markaya göre değişir. Bazı yatak örtüleri %100 pamuk ile üretilir. Bu şekilde üretilen çocuk genç örtüsü fiyatları diğer modellere göre daha yüksek fiyatlıdır. İçeriğinde polyester bulunan modeller ise pamuğa göre daha uygundur. Ancak genel olarak çocuk genç yatak örtüsü fiyatları her bütçeye uygun şekilde üretilir ve çeşitlenir. Her kullanıcı kendine uygun bir çeşit bulabilir. Ayrıca çoğu yatak örtüsü set olarak satılır. Bu yatak örtülerinin içerisine 50x70 boyutlarında yastık kılıfı da eklenir. Nevresim setlerinde olduğu gibi çarşaf eklenmez. Ancak çoğu kullanıcı yatak örtüsü almayı tercih eder. Set olarak satılan yatak örtüsü fiyatları da tek olarak satılan yatak örtüleri gibi markaya ve yatak örtüsünün üretiminde kullanılan içeriğine göre değişir. 

Favora Home kaliteli çocuk genç yatak örtüsü modellerini kullanıcılara sunuyor. Ulaşılabilir fiyatlar ve konfor için hemen seçim yapabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.