sadsad x
asdasd
{{translate.filter}}
SIRALA
{{translate.suppliers}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele

Sandalye Kılıfı

Sıralama seçin
Göster 3 4
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Sandalye kılıfı sandalyelerin korunması için üretilir. Evlerde, kafelerde, ofislerde ve birçok alanda kullanılan sandalyeler konforlu bir kullanım için tasarlanır. Birçok çeşidi bulunur. Ancak sık kullanımlarda oturulan kısımda bulunan minderin eskimesi mümkündür. Ya da yeni bir model alındığında rengi istenilen renk olmayabilir. Bu nedenle sandalye kılıfı tercih edilir. Sandalye kılıfları sandalyenin üzerine geçirilecek şekilde üretilir. Kullanıcılara rahat ve kolay kullanım imkânı sunar. Rahat bir şekilde sandalyeye takılabilir ve yıkama gibi işlemler için çıkarılabilir. Kumaş olarak üretilir ve kullanıcıları zorlamayacak şekilde tasarlanmıştır. Birçok kullanıcı rahatlığı için tercih eder. Yeni aldıkları sandalyelerin minderlerinin kirlenmemesi için kullanırlar. Çoğu kullanıcı ise eskiyen sandalyelerinin geri dönüştürülmesi ve estetik bir görünüm kazanması için tercih eder. Sandalye kılıfları ayrıca kullanıcıların modeli için tercih ettiği ancak oturduklarında rahatsız eden minderleri bulunan sandalyeler için de tercih edilir. Kolay ve rahat oturma imkânı sunar. Ayrıca sandalye kılıfları setler haline satılarak kullanıcılara ulaşılabilir fiyatlar imkânı sunar. 

Sandalye Kılıfı Modelleri

Sandalye kılıfları farklı boyutlarda üretilir. Sandalye kılıfı modelleri kullanıcıların zevklerine göre çeşitlenir. Bu şekilde kullanıcılara rahatlık imkânı sunar. Farklı desenler, farklı renkler ve kumaşlarda kullanıcılara sunulur. Kullanılacak olan sandalyenin modeline göre çeşitlenmesi mümkündür. Yuvarlak sandalyeler için özel kesimlerde sandalye kılıfları üretilir. Bu şekilde rahatsız bir kullanım söz konusu olmaz. Kare ve dikdörtgen sandalyeler için de özel bir şekilde tasarlanır. Bu şekilde özel üretim ile tüm sandalye modellerine uygun sandalye kılıfları modeli bulunması kolaydır. Sandalye kılıfları farklı renklerde üretilir. Birçok renkte ürün modeli kullanıcıların zevklerine sunulur. Kullanıcılara hitap edebilmek adına bej, mor, gül kurusu renkler dahi sandalye kılıflarının renk skalasına eklenmiştir. Ayrıca kadife, bürümcük desenli gibi farklı modellerin de bulunması mümkündür. Çoğu sandalye kılıfı ise likralı bir şekilde üretilir. Bu şekilde sandalyeye uyumu daha iyi olur ve takılıp çıkarılması kolaylaşır. 

Yuvarlak Sandalye Kılıfları

Çoğu sandalye dikdörtgen modellerde üretilse de kullanıcılar yuvarlak sandalyeler de tercih eder. Bu noktada sandalye kılıfları kullanıcıların isteklerine göre çeşitlendirilir. Yuvarlak sandalyeler için özel kesimlerde yuvarlak sandalye kılıfı üretilir. Bu şekilde kullanıcılara rahat kullanım imkânı sağlanır. Kayma gibi durumların önüne geçilir. Ancak çoğu sandalye kılıfı likralı olarak tüm sandalyelere uyumlu olması için üretilir. Bu noktada özel kesim sandalye kılıfları bulunamadığında likralı modeller tercih edilebilir. 

Oval Sandalye Kılıfı

Sandalye kılıfı sandalyelerin daha konforlu ve estetik bir şekilde kullanmasını sağlar. Ancak çoğu kullanıcı dikdörtgen ve kare sandalyeler için kılıflar olduğunu düşünür ve almak istemez. Bu noktada üreticiler oval sandalye kılıfı modellerini kullanıcılara sunar. Özel tasarımları ve üretimleri ile konforlu kullanım imkânı sunar. Diğer modellerin oval sandalyelere takılması ile oluşan uyuşmama sorunun önüne geçilmiş olur. Yuvarlak, kare, oval gibi birçok model için sandalye kılıfları üretilir. Ayrıca diğer modellerde olduğu gibi farklı kumaşlar ve desenler ile çeşitlendirilir. 

6’lı Sandalye Kılıfları

Sandalye kılıfı kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanır ve üretilir. Sandalyelerin çoklu satılmasından dolayı kullanıcılara kolaylık sağlanır. Sandalye kılıflarının da tek tek alınmaması için 6lı sandalye kılıfları bulunması mümkündür. Setler halinde satışa sunulur. Tüm sandalyelerinde aynı modele ve görüntüye sahip olmasını isteyen kullanıcılar için ilgi çekici modeller bulunmaktadır.

Sandalye Kılıfı Fiyatları Nelerdir?

Sandalye kılıfı fiyatları farklı markalar ve kullanılan kumaşa göre farklılık gösterir. Ancak çoğu sandalye kılıfı kullanıcılar için ulaşılabilir fiyatlarda olur. Kullanılan kumaşa göre örneğin kadife sandalye kılıfları diğer kumaşlara göre yüksek fiyatlı olabilir. Ancak kullanıcılar için kampanyalı fiyatlarda ulaşılması mümkündür. Sandalye kılıfının fiyatı dışında satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Öncelikle hangi sandalye modeline göre tercih edileceğine dikkat edilmelidir. Çünkü yuvarlak bir sandalye modeli için kare sandalyeler için üretilen sandalye kılıfı rahat bir kullanım imkânı sağlamayabilir. Sandalyelerin kaygan bir yapısı varsa bu da sandalye kılıfı seçimini etkiler. Örneğin deri bir sandalye üzerinde çoğu kumaşın kayamsı mümkündür. Bu tür noktalara dikkat edilmelidir. Bahçede bulunan sandalyeler için doğru sandalye kılıfı seçimi ile kolay bir kullanım sağlanabilir. Bahçede devamlı güneşe maruz kalacak sandalye kılıfları için açık renkler tercih edilebilir. Bu sayede güneş altında renk kayıplarından kaçınılmış olur. Dikkat edilmesi gereken noktalara dikkat edilmesi ile konforlu bir kullanım söz konusu olur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.