sadsad x
asdasd
{{translate.filter}}
SIRALA
{{translate.suppliers}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele

Bebek & Çocuk Ürünleri

 Kaliteli ve uygun fiyatlı bebek nevresim takımı, bebek battaniyesi, bebek pike ve çocuk nevresimi ürünlerini kategori üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sıralama seçin
Göster 3 4
Toplam 108 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Bebek & Çocuk
Bebek ve çocuk ürünleri, hem bebekler hemde çocuklar açısından hassas cildine zarar vermeden konforlu kullanım olanağı sağlayan ürünlerden oluşmaktadır. Bebek ve çocuklar için tasarlanan yastık, yorgan, yastık kılıfı, pike, çarşaf, nevresim takımı, battaniye ve bornoz gibi birçok alternatifi ve daha fazlasını Favora Home’un geniş yelpazesinde bulabilirsiniz.

Bebek Ürünleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler;
Bebek ve çocuk malzemelerinde üretilirken kullanılan malzemeler, savunmasız ve hassas cilt yapılarına zarar vermeyen özellikler taşımalıdır. Kaliteli, yumuşak, naturel, antialerjik ve nefes alabilen özellikle %100 Pamuk olma özelliği taşıyan ürünler, hem rahat uyumasına hemde günlük hayatta huzurlu olmasına yardımcı olacaktır.

Bebek Ve Çocuk Tekstil Ürünleri Nelerdir?
Nevresim Takımı
Uyku Seti
Bornoz Seti
Battaniye
Yatak Örtüsü

Organik Bebek Ürünleri
Bebek ürünlerinin üretiminde organik kumaş ve ipliklerin tercih edilmesi, bebeklerin hassas ciltlerinin zarar görmesini önler. Pamuklu kumaşlar, bebeklerin ciltlerinin nefes almasını sağlayan özel ürünlerdir. Bu tür ürünler yaz aylarında terleme sebebi ile bebeklerin ciltlerinde kızarıklıklar oluşmasının önüne geçer. Organik iplerden oluşan müslin kumaşlar, ağız bezleri, puset örtüsü, çok amaçlı örtüler vb ürünlerde kullanılabilir. Müslin bebek ürünlerini her mevsim gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Odaların Vazgeçilmezi Nevresim Takımları
Bebeklerin konforlu bir uyku deneyimi yaşayabilmeleri için nevresim takımları olmazsa olmazlar arasındadır. Nevresim takımlarının yumuşaklık gibi belirli özelliklere sahip olmasının yanı sıra görsel açıdan da ilgi uyandırması beklenmektedir. Bebek cildinin hassasiyetine uygun pamuk gibi ham maddelerden üretilmiş nevresim takımları tercih edilmelidir. Bebeklerin masumiyetini simgeleyen desenler ise nevresimlerde aranan özelliklerden biri olamaktadır.

Yumuşak Bebek Battaniyeleri
Uyku kalitesini en çok etkileyen yastık ve battaniyelerdir. Bebeklerin uyku kalitesinin artması, gelişimlerini ve gün içindeki hareketlerini etkiler. Yumuşak dokuya sahip bebek ürünleri, mutlu ebeveynlere ve bebeklere olanak sağlar. Pamuklu ürünler yumuşak ve doğal dokusu ile uyku kalitesini arttırır. Sıcak yaz günlerinde bebeklerin kalın battaniye ve örtülerle uyumaları, terleyerek huzursuz uyku uyumalarına sebep olacaktır. Nefes alan kumaşlardan üretilen bebek pikeleri, terleme sebebiyle uyanmadan rahat bir uykuya zemin hazırlar.

Bebek Bornoz Modelleri
Banyo sonrası bebeklerinizin organik kumaşlı havlu ve bornozlar ile sarılması, cildin tahriş olmasını önler. Bebek banyo havlusu seçenekleri, bebeklerin cilt hassasiyetlerine ve ebeveynlerin tercihine göre değişiklik gösterir. Bebeklerin nemli ciltlerinin tahriş olmadan doğal dokuya sahip bebek ürünleri ile kurulanması için, bambu, pamuk ve müslin kumaşlardan üretilmiş havlu ve bornoz seçenekleri tercih edilebilir. Doğal dokular nemi bebeklerin vücudundan kolaylıkla çekebilir.

Nitelikli Bebek Ve Çocuk Eşyaları Hangi Özellik Taşımalı?
Çocuk eşyaları seçiminde kaliteli materyal, naturel boya ve hammadde kullanılan zararsız, kolay temizlenebilen işlevsel ürünler tercih edilmektedir. Çocuğunuzun zevkine uygun renk ve desenlerin hakim olduğu modeller olmasına özen gösterilmelidir. Çocuklarınızın ve bebeklerinizin odasına dekoratif bir hava katan, araba, uçak ve sevimli kahramanların yer aldığı yastık kılıfları, çarşaf, battaniye ve nevresim takımları gibi ürünler güven içinde uyumalarını destekler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.