sadsad x
asdasd
{{translate.filter}}
SIRALA
{{translate.suppliers}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele

Pike

Tek kişilik pike takımı, çift kişilik pike takımı ve birbirinden farklı pike çeşitlerini kategorimizde bulabilirsiniz.

Sıralama seçin
Göster 3 4
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

Pike takımı, yumuşak dokusu ile ön plana çıkan şık ev tekstili ürünleri arasında yer alır. Yumuşak dokusunun yanında modern tasarımlara sahiptir ve yaz aylarında rahat bir uyku çekmenizi sağlar. Yatak odalarının vazgeçilmelerinden olan pike takımı modelleri modern bir yaşam atmosferi sunar. Yorgan üzerine dekoratif amaçla kullanılabilir ya da tek başına değerlendirebilirsiniz. Seçtiğiniz pike takımı modelini yorganlarınızın üzerine geçirerek daha hoş bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında takımların içerisinde yastık kılıfı, çarşaf ve nevresim bulunur. Narin ve ince bir yapıya sahip olduğundan dolayı yazlık pike takımları vazgeçilmezler arasında yer alır. Yaz aylarında tercih edilen pike takımı modelleri, sivrisinek vb. haşerelerin uyku esnasında temasını önler. Böylelikle koruma sağlayarak güvenle uyumanıza neden olur. Bunun yanında geceleri özellikle baş ve boyun bölgesinde oluşan terlemeleri engelleyen yapıya sahiptir. İnceliği sayesinde oldukça avantajlıdır ve huzurlu bir şekilde uyumanıza katkı sağlar. Aynı zamanda fazla yer kaplayarak kargaşa yaratmaz. Dolap içerisinde ufak bir alana kolayca sığdırabilirsiniz. Pike takımı modelleri ise pek çok farklı şekilde karşınıza çıkabilir. Bu çeşitliliğinden olayı kendinize en uygun olanı kolayca seçme fırsatını size sunar. Çeşitli renk ve desenlerin yanında her yaşa uygun seçeneklere de sahiptir. Tek kişilik ve çift kişilik pike takımı modellerini inceleyerek en beğendiğiniz modelleri satın alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Pike Takımları

En çok tercih edilen pike takımları arasında şıklığı ile ön plana çıkan modeller yer alır. Modern tasarıma sahip olan bu ürünler ile evinizin havasını bozmanıza gerek kalmaz. Evinize uygun olan renklere ve modellere ulaşarak bunlar arasından en beğendiğinizi tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz pike takımı modelleri ile rahat bir şekilde uykuya dalabilir ve huzurlu hissedebilirsiniz. Hassas yapısı ile sizi rahatsız etmeyecek ve keyifli olmanızı sağlayacaktır. Tek kişilik pike ve çift kişilik pike olmak üzere her yaş aralığı için farklı modellere sahiptir. Çocuklarının uykusu konusunda hassas olan anne ve babalar, onların yaşına uygun pike takımı da seçebilir. Böylelikle çocuklarınızın keyifli ve rahat bir uyku çekmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda pike takımı aldığınızda yatak örtüsü olarak kullanabilir ve evinizin içerisinde harika bir uyum yaratabilirsiniz.

Pike Kumaş Kalitesi Nasıl Olmalı?

Pike kumaş kalitesinin nasıl olması gerektiği akıllarda soru işareti oluşturur. İlk olarak pike takımı alırken kumaşın dokusuna bakmanız ve sizi rahatsız etmeyecek bir yapıya sahip olanı seçmeniz gerekir. Bu seçimi gerçekleştirdikten sonra renklere ve desenlere dikkat ederek evinize en uygun olanı bulmalısınız. Böylelikle hem rahatınızdan hem de göz zevkinizden ödün vermemiş olursunuz. Ev dekorasyonunuza uygun modeller ile birlikte evinizin modern yapısını da korursunuz. Bunun yanında yazlık pike takımları sayesinde yazın da uyku keyfinizi huzurlu bir şekilde devam ettirirsiniz. Hassas, narin ve rahat yapısı sayesinde uyku kalitenizi düşürecek koşullardan uzaklaşırsınız. Ayrıca tek kişilik, çift kişilik modeller ve çocuklara uygun modeller arasında da pek çok çeşit vardır. Çift kişilik modeller  pamuk ve viskon birleşimi ile üretilmiştir. Modern desenlere sahiptir ve pamuk yapısı sayesinde nemi emer, nefes alır. Ayrıca viskon bulunduğundan dolayı da ipeksi bir yapıya sahiptir. Eğer sizde pike takımı almak istiyorsanız öncelikle kumaş yapısına dikkat etmelisiniz. Bunun yanında malzemesini de kontrol etmeli ve daha sonra modelini seçmelisiniz. Böylece istediğiniz rahatlığı daha kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Çeyizlik Pike Takım Modelleri Nelerdir?

Çeyizlik Pike takım modelleri, evlilik hazırlığında olan kişiler tarafından sıkça tercih edilen modeller arasındadır. Zarif tasarımları ve çarpıcı renkleri ile göz dolduran bu ürünler en gözde parçalardandır. Aynı zamanda işlemeleri sayesinde dikkat çeken modeller çeyizlik pike takımı alırken daha ön plana çıkar. Zarif görünümünün yanında otantik işlemeleri de tercih sebepleri arasında bulunur. Evde yer alan diğer dekorlar ile uyum sağlayacak şekilde tercih yaparsanız daha hoş bir görünüme neden olur. Bundan dolayı çeyizlik pike takımı alırken kullanılan desenlere ve renklere dikkat etmek gerekir. Ancak en önemli kısım takımların yapısına dikkat etmek olacaktır. Rahat edebileceğiniz bir kumaş alırsanız yumuşacık dokusu sayesinde huzurlu bir uyku çekebilirsiniz. Pike fiyatları uygunluğu sayesinde çeyiz hazırlığında fazla masraf çıkarmanıza da engel olacaktır. Kısacası uygun fiyatlarda konfor yaşamanızı sağlar.

Pike Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Pike takımı alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle alınacak olan pikenin kumaşına, malzemesine dikkat edilmesi gerekir. Yumuşak ve narin bir kumaş tercih ederseniz huzurlu bir uykuya kavuşabilirsiniz. Ardından modellere ve renklere bakmalı ve evinize uygun olanları tercih etmelisiniz. Pike takımı modelleri farklı renklere ve desenlere sahiptir. Bu renkler ve desenler arasından evinizin havasına en uygun hangisi ise bulmalısınız. Böylelikle evinizin havasını bozmamış ve şıklığına şıklık katmış olursunuz Ayrıca pike takım fiyatları uygun olmasıyla beraber hem cebinize hem de uykunuza iyi gelecektir. Eğer çocuğunuz için pike takımı alacaksanız cinsiyetine ve yaşına uygun modellere göz atabilirsiniz. Çeşitli modeller arasından ona uygun olanı bulup kolayca satın alabilirsiniz. Aldığınız takım sayesinde çocuğunuzun daha rahat bir şekilde uyumasına neden olursunuz.

Pike Takımı Nasıl Temizlenir?

Pike takımı temizliği farklı materyallerden oluşan modeller bulunduğu için değişim gösterir. Pamuk, viskon ve ipliklerden üretilen modelleri çamaşır makinesine atabilirsiniz. 30 derecelik ısıda yıkamanız pike takımı için yeterli olacaktır. Eğer uzun program kullanarak yüksek ısıda yıkarsanız hasar görmesine neden olursunuz. Narin bir yapıya sahip olduğundan dolayı dikkatli ve hassas davranmanız daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Bunun yanında kurutma makinesi kullanımında da düşük ısı tercih edilmesi öneriler arasında yer alır. Narin ve yumuşak dokuya sahip olan pike takımı modellerine hemen göz atabilir ve beğendiğiniz modellere ulaşabilirsiniz. Ardından evinize uyum sağlayan modern tasarımları tercih ederek kolayca satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.