sadsad x
asdasd
{{translate.filter}}
SIRALA
{{translate.suppliers}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Renk renk, desen desen tek kişilik nevresim takımı ve tek kişilik nevresim seti modelleri bu kategoride sizleri bekliyor.

Sıralama seçin
Göster 3 4
Toplam 141 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Tek Kişilik Nevresim Takımı Çeşitleri

Tek kişilik nevresim takımı modelleri oldukça geniş bir yelpazeyle karşınıza çıkmaktadır. Farklı tarzlara ve beğenilere uygun birçok çeşit bulunmaktadır. Çocuk odası dekorasyonlarına uyumlu, çocuk temalı nevresim takımları, genç odasına uyumlu nevresim takımları gibi farklı birçok çeşidinin olması da mümkündür. Renk çeşitliliğinin olması, odanızın dekorasyonuna uyumlu çeşitlerle karşılaşmanızı sağlamaktadır. Yetişkin tek kişilik nevresim takımı için de birden fazla model bulunmaktadır. Daha değişik konseptlere uyumlu, desenli ve benzeri birçok seçenek sunulmaktadır. 

Tek kişilik nevresim takımları farklı kategoriler içerisinde de ele alınmaktadır. Set olarak alınabileceği gibi modeller çift taraflı olarak da bulunmaktadır. Yani nevresim takımlarının iki taraflı olarak kullanılabilmesi için uygun birçok model sunulmaktadır. Sadece nevresim takımı modellerinin yanı sıra desenli modelleri bulmak mümkündür. Aynı zamanda beğendiğiniz nevresim takımlarını sarı, mint yeşili, gri nevresim takımı gibi farklı renk seçenekleriyle temin edebilirsiniz. 

Tek kişilik nevresim takımlarının üretildiği hammaddeye göre de farklı seçimler yapmanız mümkündür. Kendi beğenilerinize uyum sağlayan, tarzınızı yansıtan modellerin yanı sıra rahat etmenizi sağlayacak birçok seçenek bulunmaktadır. Pamuk, polyester, saten gibi farklı nevresim takımlarını alabilirsiniz. Modelleri hem konfora hem beğenilerinize hem de dekorasyon seçimlerinize göre bulabilirsiniz. Bu sayede ortamı en iyi şekilde yansıtacak kaliteli nevresim takımlarıyla bir araya gelebilirsiniz. 

Tek kişilik Nevresim Takımı Ölçüleri Nelerdir?

Tek kişilik nevresim takımı ölçüleri birden fazla seçenekle karşınıza çıkabilir. Genel olarak standart ölçülerin bulunmasının yanı sıra yatak tipine göre seçimler yapmak mümkündür. Bilindiği üzere tek kişilik yataklar, çocuk yatağı, genç yatağı ve yetişkin yatağı olarak farklı ölçülerle sunulmaktadır. Standart ölçülerin yanında, halk dilinde bir buçuk kişilik olarak bilinen yataklar bulunmaktadır. Yatağın ölçüsü tek kişinin rahatlıkla yatabileceği yataklar olarak bilinmektedir. 

Tek kişilik nevresim takımı ölçüleri yataklarda rahatlıkla kullanılabilecek şekilde üretilmektedir. Yatağın herhangi bir yerinde potluk olmaması, küçük gelmemesi için bu tarz detaylara da dikkat edilmesi önemlidir. Nevresim takımlarının ölçülerini öğrenmek içinse ürünlerin kategori bilgilendirme kısımları gözden geçirilmelidir. Genel olarak kullanılan nevresim ölçüleri 160x220 olarak bilinir. Aynı zamanda yastık kılıflarının da ölçülerinin değişkenlik gösterdiği bilinmektedir. Standart yastık ölçüleri in de 50x70 olarak seçenekler sunulmaktadır. 

Kendi beğenilerinize, odanızın dekorasyonuna uygun nevresim takımı modelleri bulabileceğiniz gibi kendi ölçülerinize uygun olan seçenekleri de bulabilirsiniz. Bu sayede kendi ölçülerinize hitap eden nevresim takımlarıyla yorganlarınızın, yastıklarınızın en iyi şekilde konumlanmasını sağlayabilirsiniz. Tüm beklentilerinize uyumlu, kaliteli nevresim takımlarında da ölçüleri konforunuza uygun şekilde hazırlanmaktadır. Modeller arasında seçim yaparken ürün boyutunu inceleyerek detaylı bir seçim yapabilirsiniz. 

Tek Kişilik Çarşaflı Nevresim Takımları

Tek kişilik çarşaflı nevresim takımları, nevresim, yastık ve çarşafını da içerisine almaktadır. Yatağınızın içerisine düzenli bir şekilde kullanabilmeniz, dekorasyona uygun bir düzen elde edebilmek için çarşaflı nevresim takımları çok daha doğru bir tercih olarak görülür. Çarşafınızın olması sayesinde, nevresim setiniz için ek bir çarşaf almanıza gerek kalmaz. Nevresimlerini set olarak kullanabilmeniz açısından da oldukça doğru bir tercih olarak görülür. 

Tek kişilik nevresim takımları farklı tarzlara hitap edebilmektedir. Set olarak satın aldığınız zaman kendi dekorasyonunuza uygun olarak seçebiliyorsunuz. Düzenli bir dekorasyon oluşturmak, yatağınız, yatak odası eşyalarınıza göre özel seçimler yapmanız mümkün hale gelebiliyor. Aynı zamanda tek kişilik nevresim takımlarını yeni dönemde farklı çeşitlerle beraber sunulmaktadır.

Tek Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları Nelerdir?

Tek kişilik nevresim takımı fiyatları çeşitlendirilmektedir. Sizler tek kişilik nevresim takımı almak istediğiniz zaman farklı fiyatlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Fiyatların birbirinden farklı olmasıysa takımların içerisinde yer alan bazı detaylarla bağlantılıdır. Öncelikli olarak satın alınacak olan tek kişilik nevresim takımlarının üretiminde kullanılan malzemeler fiyatları yakından etkilemektedir. Organik pamuk, polyester ve saten gibi farklı seçeneklerin olması fiyatlarda değişikliğin nedenleri arasında yer almaktadır. 

Diğer yandan nevresim takımı fiyatları nevresim takımlarının tasarımına göre de ayrılabilmektedir. Modeli, desenleri yani tasarımsal özellikleri fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Nevresim takımlarının set olarak kullanılması, çarşafların da içerisinde bulunmasıdır. Bu yüzden fiyatlarda yine farklı fiyat içeriklerinin olması mümkündür. Tercih yapacağınız zamansa bütçenize uygun fiyatların yanı sıra kalite standartlarının beklentilerinize uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. 

Tek Kişilik Lastikli Nevresim Takımı Çeşitleri

Tek kişilik lastikli nevresim takımı çeşitleri mevcuttur. Standart nevresim takımlarından farklı olan özelliği çarşafının lastikli olmasıdır. Lastikli nevresimler, sizlere birden fazla kolaylık sağlar. Bu sayede nevresim takımlarını çok daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım konusunda konforla buluşmanız mümkün olabildiğin gibi gündelik kullanımda çok daha rahat edebilirsiniz. 

Tek kişilik lastikli nevresim takımı modellerini de birden fazla seçenek olarak temin etmeniz mümkün olmaktadır. Farklı renklerde ve farklı renk seçimlerinde tercihler yapabilirsiniz. Desenli veyahut desenli modeller arasından seçimler yapmanız mümkündür. En yoğun şekilde tercih edilen modeller arasında da tek kişilik lastikli nevresim takımları yer almaktadır.

Tek Kişilik Nevresim Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tek kişilik nevresim takımı alırken dikkat edilmesi gereken birçok seçenek yer almaktadır. Öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken detaylardan biri kaliteli tercihlerin yapılmasıdır. Bunun yanı sıra nevresim takımlarının seçerken dekorasyonunuza uygun renkleri ve modelleri seçmelisiniz. Ayrıca zamansız modellerin tercih edilmesi, kalite standartlarıyla bir araya geldiğinizde uzun süreli olarak kullanabilmenizi mümkün hale getirmektedir. 

Tek kişilik nevresim takımlarının alımı sırasında modellerin kullanımının konforlu olması da önemlidir. Daha kaliteli, yenilikçi modellerin tercih edilmesi sayesinde süreli kullanıma uygun olacaktır. Bu aşamada tercih edebileceğiniz en doğru adreslerden biri de favorahome.com olarak bilinmektedir. Farklı modeller, kaliteli seçenekler ve yenilikçi tasarımlarla tercih edeceğiniz birçok model bulundurmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.