sadsad x
asdasd
{{translate.filter}}
SIRALA
{{translate.suppliers}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele

Çift Kişilik Nevresim Takımı

Birbirinden güzel çift kişilik nevresim takımı ve çift kişilik nevresim seti modelleri bu kategoride. Güvenle satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Göster 3 4
Toplam 128 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Çift kişilik nevresim takımı her evde bulunan ve tercih edilen bir üründür. Genellikle çift kişilik yataklar için üretilir. Nevresim seti içerisinde 200x200 cm ölçüsünde yorgan kılıfı, 230x260 cm ölçülerinde çarşaf ve 50x70 cm ölçülerinde 2 adet yatık bulunur. Rengârenk ve farklı desenlerde kullanıcılara sunulur. Ebeveyn ve genç odaları için tercih edilir. Ancak çoğu kullanıcı misafir odaları için de çift kişilik nevresim takımı çeşitlerinden faydalanır. 

Çift kişilik nevresim takımları çeşitli modelleri dışında yatak, yastık ve yorganların kirlenmemesi adına da tercih edilir. Çünkü bunların temizlenmesi oldukça zordur. Aynı zamanda rahat takılıp çıkarılması ile oldukça kullanışlıdır. Gece boyunca ısı ve nem dengesini sağlarlar. Bu sayede kullanıcıları konforlu bir uyku imkânı verirler. Ayrıca rahat bir şekilde takılıp çıkarılması ile kolay bir yıkama imkânı sunar. Çoğu üretici kullanıcı için 3D baskılı modeller üretir. Standart ölçülerinin dışında battal ya da king size olarak ifade edilen daha büyük modelleri de vardır. Kullanıcılara çarşaflarının kaymaması için lastikli çarşaf imkânı da sunulur. Ayrıca çift kişilik nevresim takımı kullanıcılara uygun fiyatlarda sunulur. 

Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri Hangileridir?

Kullanıcılara rahat bir uyku ve temizlik imkânı sunan çift kişilik nevresim takımı modelleri çeşitleri ile sunulur. Farklı renklerde ve modellerde üretilir. Daha sade yatak odası seçimi yapan kullanıcılar için soft renklerde nevresim takımları mevcuttur. Oldukça farklı modellerde ve kumaşlarda beyaz, siyah gibi düz renk imkânı sunulur. Yeni evli çiftler için farklı modeller üretilir. Bu modeller için çiftlerin baskılarını yapıldığı ve eğlenceli modeller dahi bulunur. Bunların dışında gri renklerde sakinlik yaratan modeller de bulunur. Sarı gibi yatak odasının canlı renkleri ile uyumlanması için çeşitli renkler mevcuttur. 

Çoğu çift kişilik nevresim takımı çiçekler ile kaplanır. Bu çiçekli desenler küçük ya da büyük şekillerde olabilir. Ayrıca dijital baskılar ile farklı desenlerin yapılması da mümkündür. Avokado ya da kaktüs gibi baskılı modeller kullanıcılara sunulur. Bunların dışında her yıl yeni desenler ve renkler nevresim takımı modellerine eklenir. Çift kişilik nevresim takımı modelleri farklı renklerde kullanıcılara sunulur. Ayrıca nevresim takımlarında farklı kumaşlarda tercih edilir. Özellikle kullanıcılar tarafından %100 pamuk içerikli ya da tamamen saten içerikli ürünler tercih edilir. Ek olarak modeller yanlarına eklenen battaniye ve pikelerle çeşitlendirilir. 

Lastikli Çift Kişilik Nevresim Takımı

Lastikli çift kişilik nevresim takımı kullanıcılara farklı model seçme imkânı sunar. Ancak çoğu kullanıcı nevresimi kullanırken çarşafların kaymasından rahatsız olur. Bu nedenle üreticiler lastikli çarşaf seçeneği bulunan nevresim takımları üretir. Ayrıca nevresim takımlarına battaniye de eklenebilir. Lastikli çarşaf ile uzun uykular esnasında rahatlık sağlanır. Ayrıca kolay bir şekilde yatağa geçirilmesi ve çıkarılması mümkündür. Normal çarşafların kenarlarına lastik eklenmesi ile lastikli çarşaf üretilir. Farklı kumaşlarda kullanıcılara sunulur. Kullanıcılara konforlu bir kullanım sağlanır. 

Dört Mevsim Çift Kişilik Nevresim Takımı

Çift kişilik nevresim takımı modelleri çeşitli kumaşlardan üretilir. Kış aylarında flanel takımlar ve lifli tekstil yapısına sahip olan modeller tercih edilir. Saten kumaş ile üretilen nevresim takımları ise incecik yapısı ile kullanıcılara farklı zamanlarda kullanım imkânı verir. Ancak çoğu kullanıcı dört mevsim boyunca kullanabileceği bir nevresim takımı tercih eder. Bu noktada kullanıcılara dört mevsim kullanılan nevresim takımları sunulur. Bu nevresim takımlarında özellikle ranforce kumaş tercihe edilir. Hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde rahat kullanım imkânı sağlar. Ayrıca kış mevsiminde soğuk geceler için dört mevsim nevresim takımlarının yanında battaniye eklenen setler de bulunur. 

Çift Kişilik Nevresim Takımı Ölçüleri Nedir?

Çift kişilik nevresim takımı çift kişilik yataklar için kullanılır. Bu yataklar 160x200 cm ya da 180x200 cm ölçülerindedir. Nevresim takımı ölçüleri de bu yataklara uyumlu olacak ölçülerde üretilir. Genellikle çift kişilik nevresim takımı ölçüleri 200x220 cm yorgan kılıf, 240x260 cm çarşaf boyutu ve standart yastık ölçüleri olur. Ancak 180x200 cm yataklar için battal boylarda nevresim takımları kullanıcılara sunulur. Battal boy ölçülerinde kullanılan ölçü 260x240 cm’ye kadar çıkabilir. Yatağın ölçüsüne göre küçük boyutlarda tercih edilen bir nevresim takımında rahat bir kullanım söz konusu olmayabilir. Aynı şekilde yatağa göre büyük bir nevresim takımı da tercih edilmemelidir. Daha rahat kullanım için doğru ölçülerde çift kişilik nevresim takımı tercih edilmelidir. 

Çift Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları Nelerdir?

Çift kişilik nevresim takımı markaya ve üretilen kumaşa göre değişiklik gösterebilir. Bu noktada nevresim çeşitlerinde yapılan dijital baskılar ya da kullanılan boyalar dahi nevresim fiyatlarını etkiler. Nevresim takımı fiyatları genel olarak kullanıcılara ulaşılabilir fiyatlarda sunulur. Bu noktada nevresim takımlarının fiyatlarına göre kalitesiz bir nevresim takımı seçilmesi ile kullanılan boyanın kıyafetlere çıkması mümkündür. Bu yüzden çift kişilik nevresim takımı seçilirken uzun ömürlü kullanıma uygunluğuna ve yıkanabilir oluşuna dikkat edilmelidir. Kaliteli bir nevresim takımı alınırken verilen fiyat yüksek gibi görünse de uzun ömürlü bir kullanım avantajı sunar. Örneğin saten nevresim ve dört mevsim kullanım imkânı sunan nevresimler ile uzun ömürlü bir kullanım mümkündür. Özellikle yeni evlenecek çiftler için sunulan çeyizlik nevresim takımlarında farklı işlemler söz konusu olabilir. Çeyizlik takımlarda işlemeler ya da pike gibi eklemeler mümkündür. Bu tür nevresim takımlarında fiyat farkları oluşabilir. Ancak çift kişilik nevresim takımı seçerken fiyatından daha çok kalitesine dikkat edilmelidir. 

Çift kişilik nevresim takımı modellerinde kullanıcılara konforu ve kaliteyi bir arada sunuluyor. Kullanıcılar tarafından farklı modelleri ve ulaşılabilir fiyatları ile Favora Home çift kişilik nevresim takımları tercih ediliyor. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.