sadsad x
asdasd

Banyo Sonrası Yumuşak Dokunuş

03 Kasım 2021
Banyo Sonrası Yumuşak Dokunuş

BANYO SONRASI YUMUŞAK DOKUNUŞ

Banyo sonrası keyfi ve konforu arttıran, kendisini iyi hissedeceğiniz bornozlar. Farklı tasarımları, özgün stilleri ve yüksek emici özellikleri ile banyolarınızın vazgeçilmez parçaları oluyor. Birbirinden kaliteli ve şık bornozlar çeyiziniz içinde ideal seçimler arasında yerini alıyor.

Kadın Bornoz Modelleri

Kadın kullanıcıların gereksinim ve arzularını her daim göz önünde bulunduran Favora Home, kendine özgü dokunuşları ile ön plana çıkıyor. Özgün bakış tarzıyla tasarlayarak kaliteli görünüme kavuşuyor. Sağlığınız açısından kumaş kalitesi ve su emizi özelliği yüksek bornozlar tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Erkek Bornoz Modelleri

Dinamik ayrıntılar içeren erkek bornoz modelleri, banyoya olan bakış açılarını değiştiriyor. Sadeliği ve doğallığı ile tasarlanan erkek bornoz modelleri beylerin gözde tercihleri arasında yer alıyor. Nemi hemen emen bornozlar, banyo keyfi konforunun artmasına imkan sağlıyor.

Çocuk Ve Bebek Bornoz Modelleri

Şirin minik işlemeler, renkli ve canlı baskıları sayesinde ilgi odağı oluyor. Çocuk ve bebek bornozları, tenlerini istenmeyen durumlardan korurken, ipeksi dokunuşları ile kurulama sırasında meydana gelebilecek tahrişleri önler. Çocuklarınıza ve bebeğinize eğlenceli bir banyo keyfi sunar.

+90 532 686 03 65

WhatsApp ile iletişime geçin

250 TL ve Üzeri

Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!

KOLAY İADE

Koşulsuz kolay iade
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.